overall

دانشجــو مــؤذن جامعـــــه است ، اگر خـــواب بماند نماز همه قضـــا میشود. ««شهید بهشتی ره»»

 
جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» به یاران شهیدش پیوست
نویسنده : The servant of God - ساعت ٥:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۱٥
 

خبرگزاری فارس: جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» که در بمباران شیمیایی حلبچه از ناحیه دستگاه گوارشی به درجه رفیع جانبازی نایل شده بود، صبح امروز در منزلش به یاران شهیدش پیوست.جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» به یاران شهیدش پیوست

خبرگزاری فارس: جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» که در بمباران شیمیایی حلبچه از ناحیه دستگاه گوارشی به درجه رفیع جانبازی نایل شده بود، صبح امروز در منزلش به یاران شهیدش پیوست.

خبرگزاری 
فارس: جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» به یاران شهیدش پیوست

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، جانباز شیمیایی «جعفر نوبختی» در سن 48 سالگی به یاران شهیدش پیوست.

وی که در بمباران شیمیایی حلبچه از ناحیه دستگاه گوارشی به درجه رفیع جانبازی نایل شده بود، صبح امروز پس از 4 سال بستری پی‌در پی در بیمارستان‌های عرفان، بقیه‌الله و شهید هاشمی‌نژاد در منزلش آسمانی شد.

این جانباز شیمیایی دفاع مقدس که با عنوان بسیجی در جبهه‌ها حضور می‌یافت، پس از جانبازِ‌ی‌اش هیچ وقت پیگیر خدمات مشمول ایثارگران نبود و حتی کارت جانبازی نداشت.

وی که در طول این سال‌ها با درآمد رانندگی امرار معاش می‌کرد، دو یادگار به نام‌های محمدحسین 19 ساله و زهرا 11 ساله را از خود به یادگار گذاشته است.