مسابقه جالب قوی‌ ترین کودکان +عکس


مسابقه جالب قوی‌ ترین کودکان +عکس www.taknaz.ir


وی افزود: این مسابقه در بین کودکان پسر پنج تا 10 سال برگزار شد و تا امروز در بین برنامه‌های ورزشی و تفریحی منطقه بیشترین استقبال را از سوی گردشگران نوروزی داشته است.

نجفی یادآور شد: سینماهای پنج بعدی، پینت‌بال، مسابقات ورزشی متنوع در سنین مختلف، پرواز با هواپیماهای سبک بر فراز آسمان ارس،تئاترهای خیابانی و جشنواره‌های متنوع در ایام نوروز 91 روزهای خاطره انگیزی برای گردشگران در این منطقه مرزی فراهم کرده است.

سرپرست منطقه آزاد ارس افزود: برنامه‌های ورزشی متنوع برای سنین مختلف از جمله پرواز با هواپیماهای سبک، مسابقات ماشین سواری کارتینگ، مسابقات موتورسواری، اسکیت، مسابقات تیر و کمان، پینت‌بال، استخر شنا و ماهیگیری کودکان در این ایام تدارک دیده شده است.

نجفی گفت: 15 برنامه شاد و پرهیجان برای مسافران و گردشگران نوروز 91 تدوین شده و در حال حاضر پس از گذشت 9 روز از فرودین 91 استقبال قابل توجهی از این برنامه‌ها شده است.

وی در رابطه با پر استقبال‌ترین برنامه‌های ستاد توسط گردشگران گفت: تاکنون سیرک ملی ایران با هنرنمایی اساتید مجرب و نامی کشور که در ورزشگاه تختی جلفا ارائه نمایش می‌کنند بیشترین استقبال را به خود اختصاص داده است.
/ 1 نظر / 15 بازدید
سین قاف

سلام چرا شرکت نکردی؟ میتونستین تو و o.b هم مقام بیارین.